  • Mfr # 660-V30-BW-3WZ
  • Zoro # G222918609
/ea
See details
Key Features
Depth
23.5 in
Material
Poplar
Width
30 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
660-V30-BW-3WZ
Depth
23.5 in
Width
30 in
Height
35.93 in