  • Mfr # 660-V36-BW-3CSP
  • Zoro # G622918490
/ea
See details
Height
35.93 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Countertop Material
Charcoal Soapstone
Cabinet Finish
Bright White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
660-V36-BW-3CSP
Height
35.93 in
Width
36 in
Depth
23.5 in