  • Mfr # 660-V36-BW-3TJR
  • Zoro # G522918460
/ea
See details
Key Features
Countertop Material
Tajnar
Material
Poplar
Color
Bright White
Hardware Finish
Champagne Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
660-V36-BW-3TJR
Height
35.93 in
Width
36 in
Depth
23.5 in