  • Mfr # 660-V48-BW-3PBL
  • Zoro # G922919043
/ea
See details
Key Features
Depth
23.5 in
Width
48 in
Cabinet Finish
Bright White
Finish
Bright White
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
660-V48-BW-3PBL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Width
48 in
Height
35.93 in