  • Mfr # 655-V30-PCN-3VSL
  • Zoro # G022918663
/ea
See details
Key Features
Hardware Finish
Champagne Brass
Finish
Pecan
Depth
23.5 in
Width
30 in
Material
Poplar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
655-V30-PCN-3VSL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Depth
23.5 in
Width
30 in
Height
33.77 in