  • Mfr # 650-V72-BNM-FVSL
  • Zoro # G321967607
Countertop Material
Victorian Silver
Number of Bowls
2
Color
Brown
Height
33.75 in
Material
Poplar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
650-V72-BNM-FVSL
Height
33.75 in
Width
72 in
Depth
23.5 in