  • Mfr # 655-V72-PCN-FTJR
  • Zoro # G222918616
/ea
See details
Key Features
Finish
Pecan
Depth
23.5 in
Material
Poplar
Width
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
655-V72-PCN-FTJR
Depth
23.5 in
Width
72 in
Height
33.77 in