  • Mfr # 503-V60D-M-SC
  • Zoro # G616242891
Champagne Brass
Color
Smokey Celadon
Overall Length
23.25 in
Overall Width
59.88 in
Overall Height
32.63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
503-V60D-M-SC
Dimensions
Overall Length
23.25 in
Overall Width
59.88 in
Overall Height
32.63 in
Champagne Brass
Color
Smokey Celadon
Description
The sophisticated details and clean lines of the Chicago 60 in. Double Vanity by James Martin Vanities make it the perfect choice for any bathroom. Featuring a Smokey Celadon finish, this vanity offers ample storage with its double-door cabinets, adjustable interior shelves, and six drawers two tip-outs, two standard, two double-deep. Champagne Brass knobs and legs add a contemporary touch; or choose to forego the metal legs for a modern wall-mounted installation. Complete the look with one of our 3 cm tops.