  • Mfr # 435-V30-HNO-3CSP
  • Zoro # G922918558
/ea
Key Features
Finish
Honey Oak
Width
30 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Material
Poplar
Hardware Finish
Champagne Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
435-V30-HNO-3CSP
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
30 in
Height
34.18 in
Depth
23.5 in