  • Mfr # 435-V60S-HNO-3VSL
  • Zoro # G822918559
/ea
See details
Key Features
Material
Poplar
Depth
23.5 in
Countertop Material
Victorian Silver
Color
Honey Oak
Height
34.18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
435-V60S-HNO-3VSL
Depth
23.5 in
Height
34.18 in
Width
60 in