  • Mfr # D680-V36-WTO-3LDL
  • Zoro # G222918951
Depth
23.5 in
Width
36 in
Finish
Weathered Oak
Material
Oak
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D680-V36-WTO-3LDL
Depth
23.5 in
Width
36 in
Height
35.93 in