  • Mfr # 545-V36-HNO-3CAR
  • Zoro # G222918821
/ea
See details
Key Features
Finish
Honey Oak
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Material
Poplar
Height
34.18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
545-V36-HNO-3CAR
Height
34.18 in
Width
36 in
Depth
23.5 in