  • Mfr # 545-V48-HNO-3VSL
  • Zoro # G822918795
Finish
Honey Oak
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Width
48 in
Depth
23.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
545-V48-HNO-3VSL
Width
48 in
Depth
23.5 in
Height
34.18 in