  • Mfr # 545-V60S-HNO-3LDL
  • Zoro # G122918792
/ea
Key Features
Color
Honey Oak
Finish
Honey Oak
Depth
23.5 in
Width
60 in
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
545-V60S-HNO-3LDL
Depth
23.5 in
Width
60 in
Height
34.18 in