  • Mfr # 545-V72-HNO-3LDL
  • Zoro # G322918745
/ea
Key Features
Width
72 in
Depth
23.5 in
Finish
Honey Oak
Hardware Finish
Champagne Brass
Height
34.18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
545-V72-HNO-3LDL
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Width
72 in
Depth
23.5 in
Height
34.18 in