  • Mfr # 424-V72-BW-FPBL
  • Zoro # G621967482
/ea
Key Features
Countertop Material
Parisien Bleu
Hardware Finish
Satin Nickel
Number of Bowls
2
Color
White
Height
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
424-V72-BW-FPBL
Height
34 in
Depth
23.5 in
Width
72 in