  • Mfr # 485-V30-BW-3WZ
  • Zoro # G922918787
/ea
Key Features
Includes
Vanity, Countertops, Sinks
Color
Bright White
Material
Poplar
Height
34.18 in
Hardware Finish
Champagne Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
485-V30-BW-3WZ
Country of Origin
Viet Nam
Dimensions
Height
34.18 in
Width
30 in
Depth
23.5 in