  • Zoro # G712106318
/ea
Key Features
Standards
ANSI 372-2016
Basic Pipe Fitting Material
Steel
Overall Pipe Length
2.10 in
Outside Dia.
2.80 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
B4600237
Zoro #
G712106318
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Pipe Length
2.10 in
Outside Dia.
2.80 in