  • Mfr # K159470150
  • Zoro # G412122083
/ea
Key Features
Width
1.50 in
Material
Copper
Length (In.)
2.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
K159470150
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
1.50 in
Length (In.)
2.50 in