  • Zoro # G112108523
/ea
Key Features
Basic Pipe Fitting Material
Steel
Width
2.10 in
Overall Pipe Length
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
52010
Zoro #
G112108523
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Width
2.10 in
Overall Pipe Length
10 in