  • Mfr # 300.5-45-M5-32-IS
  • Zoro # G811800346
/ea
Key Features
Thread Size
M5
Overall Height
69.5 mm
Overall Length
51.5 mm
Finish
Matte
Thread Type
External
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
300.5-45-M5-32-IS
Country of Origin
Germany
Dimensions
Thread Size
M5
Overall Height
69.5 mm
Overall Length
51.5 mm
Thread Length
32 mm
Hub Height
24.5 mm
Handle Height - Minimum
34 mm
Handle Height - Maximum
37.5 mm
Handle Length
45 mm