  • Mfr # 6319-10.5-C-NI
  • Zoro # G4702174
/ea
Key Features
Material
18-8 Stainless Steel
Finish
Plain
Fits Bolt Sizes
M10
Outside Dia.
21 mm
Male I.D.
10.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
6319-10.5-C-NI
Country of Origin
India
Dimensions
Fits Bolt Sizes
M10
Outside Dia.
21 mm
Radius
15
Thickness
4 mm
Details
Item
Spherical Washer
Material
18-8 Stainless Steel
Finish
Plain
Male I.D.
10.5 mm