  • Mfr # KTSL-FC5-12V-IM-PIR
  • Zoro # G413326732
/ea
Key Features
Length
11.81 in
Width
9.06 in
Height
11.22 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
KTSL-FC5-12V-IM-PIR
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Length
11.81 in
Width
9.06 in
Height
11.22 in
Description
Bluetooth mesh wireless low voltage individual fixture controller for SmartLoop system with integrated daylight and PIR motion sensors, 12V, 0-10V Dimming, Integral mount
  • • Bluetooth mesh wireless low-voltage individual fixture controller for SmartLoop system
  • • 12V