  • Mfr # KTLD-60-1N-12V-L2-DP
  • Zoro # G122654058
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Dimmable
No
Input Voltage
120V
Watts
60W
Light Technology
LED
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
KTLD-60-1N-12V-L2-DP
Country of Origin
Unknown
Details
Dimmable
No
Item
LED Driver
Input Voltage
120V
Watts
60W