  • Mfr # T36RD-B2125-NA
  • Zoro # G8489877
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Round
Width
29
Length
36
Height
29
Diameter
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T36RD-B2125-NA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Length
Height
Diameter
36"
Details
Item
KFI 36in Natural Breakroom Table with Arched X Base