  • Mfr # T36SQ-B1922-SL-D354
  • Zoro # G8490120
/ea
See details
36
Length
36
Height
29
Diameter
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
T36SQ-B1922-SL-D354
Width
Length
Height
29
Diameter
22"
Depth
36"
Details
Item
KFI Mode 36" Square Top Breakroom Table, Round Silver Base, Standard Height, Designer White Finish