  • Mfr # T36SQ-B1922-BK-7960K
  • Zoro # G8490008
/ea
See details
Key Features
Shape
Square
Width
36
Length
36
Height
29
Diameter
22"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
T36SQ-B1922-BK-7960K
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Length
Height
29
Diameter
22"
Depth
36"
Details
Item
KFI Mode 36" Square Top Breakroom Table, Round Black Base, Standard Height, Studio Teak Finish