  • Mfr # T30SQ-B1917-BK-GRN
  • Zoro # G0858291
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Square
Width
30
Length
30
Height
29
Diameter
17"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
T30SQ-B1917-BK-GRN
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Width
Length
Height
29
Diameter
17"
Depth
30"
Details
Item
KFI 30" Square Breakroom Table with Graphite Nebula Top, Round Black Base