  • Mfr # T30SQ-B1917-BK-WL-38
  • Zoro # G0855570
30
Length
30
Height
42
Diameter
17"
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
T30SQ-B1917-BK-WL-38
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
Length
Height
42
Diameter
17"
Depth
30"
Details
Item
KFI 30" Square Breakroom Table with Walnut Top, Round Black Base, Bistro Height