  • Mfr # T30SQ-B1917-SL-MH
  • Zoro # G0858650
Width
30"
Height
29" (Cafe Height)
Diameter
17"
Tabletop Material
Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
T30SQ-B1917-SL-MH
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Width
30"
Height
29" (Cafe Height)
Diameter
17"
Depth
30"