  • Mfr # T30SQ-B1917-SL-WL
  • Zoro # G0858687
Width
30"
Height
29" (Cafe Height)
Diameter
17"
Tabletop Material
Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
T30SQ-B1917-SL-WL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
30"
Height
29" (Cafe Height)
Diameter
17"
Depth
30"