  • Mfr # K1411.10X50
  • Zoro # G802056288
Head Width
16 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1411.10X50
Thread Size
M10
Fastener Length
50 mm
Head Width
16 mm
Head Dia.
20.6 mm
Head Height
7.3 mm