  • Mfr # K1595.121X25
  • Zoro # G102199708
Thread Size
M12
Fastener Length
25 mm
Head Width
18 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1595.121X25
Thread Size
M12
Fastener Length
25 mm
Head Width
18 mm
Head Height
17 mm
Head Dia.
26.6 mm