  • Mfr # K1647.2112X50
  • Zoro # G708073143
Thread Size
M12
Head Width
26 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1647.2112X50
Thread Size
M12
Fastener Length
50 mm
Head Width
26 mm
Head Height
16.1 mm
Min. Thread Length
30 mm
Drive Size
18 mm
Washer Thickness
3 mm
Flange Diameter
26 mm
Overall Length
75.1 mm