  • Mfr # K1647.2112X60
  • Zoro # G408073153
Thread Size
M12
Head Width
26 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K1647.2112X60
Thread Size
M12
Fastener Length
60 mm
Head Width
26 mm
Drive Size
18 mm
Min. Thread Length
30 mm
Head Height
16.1 mm
Overall Length
85.1 mm
Washer Thickness
3 mm
Flange Diameter
26 mm