  • Mfr # K1595.042X20
  • Zoro # G202199950
Thread Size
M4
Fastener Length
20 mm
Head Width
7 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1595.042X20
Thread Size
M4
Fastener Length
20 mm
Head Width
7 mm
Head Height
6.9 mm
Head Dia.
10.8 mm