  • Mfr # K1595.052X10
  • Zoro # G802199855
Thread Size
M5
Fastener Length
10 mm
Head Width
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K1595.052X10
Thread Size
M5
Fastener Length
10 mm
Head Width
8 mm
Head Height
8.5 mm
Head Dia.
11.8 mm