  • Mfr # K0870.306X60
  • Zoro # G402055667
Thread Size
M6
Head Width
10 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0870.306X60
Thread Size
M6
Fastener Length
60 mm
Head Width
10 mm
Head Height
4 mm
Head Dia.
10 mm
Thread Length
18 mm