  • Mfr # K0871.308X30
  • Zoro # G502060417
Thread Size
M8
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0871.308X30
Thread Size
M8
Fastener Length
30 mm
Head Width
13 mm
Head Height
5.3 mm
Head Dia.
13 mm
Thread Length
30 mm