  • Mfr # K0870.308X45
  • Zoro # G602055863
Thread Size
M8
Head Width
13 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0870.308X45
Thread Size
M8
Fastener Length
45 mm
Head Width
13 mm
Head Height
5.3 mm
Thread Length
22 mm
Head Dia.
13 mm