  • Mfr # K0870.12X120
  • Zoro # G402060197
Thread Size
M12
Head Width
19 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0870.12X120
Thread Size
M12
Fastener Length
120 mm
Head Width
19 mm
Thread Length
30 mm
Head Dia.
19 mm
Head Height
7.5 mm