  • Mfr # K0870.12X100
  • Zoro # G302060099
Thread Size
M12
Head Width
19 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0870.12X100
Thread Size
M12
Fastener Length
100 mm
Head Width
19 mm
Head Dia.
19 mm
Thread Length
30 mm
Head Height
7.5 mm