  • Mfr # K0871.20X100
  • Zoro # G402059276
Thread Size
M20
Head Width
30 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0871.20X100
Thread Size
M20
Fastener Length
100 mm
Head Width
30 mm
Thread Length
100 mm
Head Dia.
30 mm
Head Height
12.5 mm