  • Mfr # K0871.20X50
  • Zoro # G802059265
Thread Size
M20
Head Width
30 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0871.20X50
Thread Size
M20
Fastener Length
50 mm
Head Width
30 mm
Head Height
12.5 mm
Thread Length
50 mm
Head Dia.
30 mm