  • Mfr # K0870.20X120
  • Zoro # G102059927
Thread Size
M20
Head Width
30 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0870.20X120
Thread Size
M20
Fastener Length
120 mm
Head Width
30 mm
Head Height
12.5 mm
Thread Length
46 mm
Head Dia.
30 mm