  • Mfr # K0163.0100XCO
  • Zoro # G7143527
Material
Aluminum
Outside Diameter
100 mm
Inside Diameter
0.375 in
Measurement Type
Inch
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K0163.0100XCO
Dimensions
Outside Diameter
100 mm
Inside Diameter
0.375 in