  • Mfr # K1021.B0710X10
  • Zoro # G602056181
/ea
Key Features
Material
Mild Steel
Length
10 mm
Outside Diameter
12 mm
Measurement Type
Metric
Diameter
7.1 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
K1021.B0710X10
Country of Origin
Germany
Dimensions
Length
10 mm
Outside Diameter
12 mm
Diameter
7.1 mm