  • Mfr # K0869.10X20
  • Zoro # G602053333
Thread Size
M10
Screw Length
30 mm
Finish
Bright
Drive Size
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.10X20
Thread Size
M10
Screw Length
30 mm
Drive Size
8 mm
Head Height
10 mm
Minimum Thread Length
20 mm