  • Mfr # K0869.20X50
  • Zoro # G802054895
Thread Size
M20
Screw Length
40 mm
Finish
Bright
Drive Size
17 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
K0869.20X50
Thread Size
M20
Screw Length
40 mm
Drive Size
17 mm
Head Height
20 mm
Minimum Thread Length
50 mm