  • Mfr # K0869.420X40
  • Zoro # G502058599
Thread Size
M20
Screw Length
60 mm
Finish
Galvanized
Drive Size
17 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
K0869.420X40
Thread Size
M20
Screw Length
60 mm
Drive Size
17 mm
Head Height
20 mm
Minimum Thread Length
40 mm